Akce v okolí


Spolektiv, Koncert v Liberci

Datum konání
Typ

Po třech letech vydává skupina Spolektiv své třetí řadové album s názvem Vyřiďte doma. V Experimentálním studiu v Liberci bude koncert věnovaný této hudební novince. V písních znějících folkově, rockově i jazzově, v písních s kapkou šansonu, lyriky i expresivity, objevíte různá hudební překvapení.

Více

ČTVRTÝ JABLONECKÝ NÁTĚR

Datum konání
Typ

Čtvrtý ročník soutěžní přehlídky jabloneckých a okolních +- drsnějších kapel ve Woko klubu. Vítězové diváckého hlasování a výběru dle pořadatelů JBC Fest / 4X si zahrají na těchto akcích: JBC Fest / Jablonec nad Nisou JBC 4X Revelations / Jablonec nad Nisou Faking Hard Music Fest 8 / Jarmark Žel Brod

Více

FESTREVIVAL LIBEREC 2019

Datum konání
Typ

Tento rok si pro Vás liberečtí Rammstein member's club společně s Kurt Cobain Nirvana tribute, Nightwish revival a Pearl Jam tribute band - The Fakers opět nezaměnitelnou show! Mistrovská hudební a vizuální interpretace společně s pyrotechnickou show, to vše bude čekat na své fanoušky 30. listopadu v Domě kultury v Liberci!

Více

Sprostá Makule

Datum konání
Typ

Vystoupení dvou rozverných kapel ze Sudet.

Více

HONZA NEDVĚD

Datum konání
Typ

Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek. Letos oslaví Honza 50 let na pódiu. Hrál různé žánry v různých formacích, než se ustálil ve své typické písničkářské poloze, kterou znají snad všichni. Za tu dobu vydal přes 20 desek. Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání svých fanoušků.

Více

Kontakt

Chalupa Jaro
tel: 777 719 359

Josef Čechlovský

info@jaro-josefuv-dul.cz

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.