Akce v okolí


Předchozí 1

NEIPA Festiválek

Datum konání
Typ

Letos nebyl IPA fest, ale to tak nemůžem nechat, takže bude zářijový NEIPA a Sour festival! Bude to jízda jako zatím pokaždé! Držte si klóbrc. Bžitva plus - hlava minus!

Více

Datum konání
Typ

Více

Bizarro Masacra Violento Tortura Festa #17

Datum konání
Typ

Je nám ctí hostit první zastávku tour dvou legendárních kapel Contrastic a Perfecitizen: HUMAMUNIPALUTION TOUR 2021!! CONTRASTIC do nás nadrtí svůj elektronický experimental grind a přijedou do Liberce asi po stopadesáti letech (pamatuje na koncert v Rituálu?), představí svoji čerstvou a zabijáckou novinku Mamun. Našlehanej blastcore deathgrind PERFECITIZEN měli už jednou na Bizarru zahrát, ale bohužel to nedopadlo, také oni budou s novotinou, tedy již lehce uleželou, Humanipulation. SECTESY nás přejedou brutální porcí poctivého oldschoole deathmetalu, jejich poslední mini CD taky zasáhly corona časy, takže se od jejich poslední návštevy na Angry Burger festivalu taky můžeme těšit na nové krvavé fláky. Novorozeně představí i domácí grindcore AMOCLEN, vždyť křest v Azylu byl před 2 měsíci. No a konečně, taktéž skoro domácí powerviolence trio s naprosto zběsilím dívíčím řevem GARBAGE FEAST mají za sebou také nahrávání, tak třeba nám přivezou nějaký dárek. Na místě distra nejen od kapel, veganské občerstvení Vastpet a spoooousta dobrého piva!

Více

DanGar Six Birthday no.8

Datum konání
Typ

Již osmé kapelní narozeniny smržovského ansámblu se chystají po roční pauze opět do libereckého CD Clubu. Pekelná atmosféra si tentokrát uzmula termín 20. listopadu a vy se znovu můžete těšit na celovečerní rock-metalový mejdlo. Předpokládaný start v 19 hodin. Bude to jízda, tak neváhejte a doražte zaplnit CD Club až po střechu. 

Více

Kraanium (NOR) + Putrid Pile (USA) + Epicardiectomy + Anime Torment

Datum konání
Typ

Necro Feast tour 2021 - Liberec Kraanium (Norsko), Putrid Pile (USA), Epicardiectomy (CZ) a Anime Torment (CZ). KRAANIUM (brutal death metal / NOR & UK) www.facebook.com/kraaniumslam http://youtu.be/aw_dy5wP2m4 PUTRID PILE (brutal death metal / USA) www.facebook.com/PutridPileOfficial http://youtu.be/MXW4KyA5Z9M EPICARDIECTOMY (slam-death metal / CZ) www.facebook.com/epicardiectomy http://youtu.be/Nkp48SZ0Gf4 ANIME TORMENT (death metal / CZ) www.facebook.com/animetorment http://youtu.be/_iWbn3frAo8 BUNKR Rock Club www.bunkrliberec.cz www.facebook.com/BunkrclubLiberec CROSS CREW Booking www.facebook.com/CROSS-CREW-Booking-1392007774424840 Death Coffee Párty www.facebook.com/deathcoffee

Více

Winter DanGar Six Fest nr. 2

Datum konání
Typ

2. ročník zimní verze DanGar Six Festu opět v sále smržovského parkhotelu. Letošní randál uslyšíte v sobotu 4. prosince a těšit se můžete na jabloneckou rockmetalovou bandu Sayonara, na brněnskou heavymetalovou legendu Titanic a samozřejmě na DanGar Six. Začínáme v 17 hodin. Bude to velký, tak nás přijďte podpořit. Těšíme se na vás a metal s váma!!!

Více
Předchozí 1

Kontakt

Chalupa Jaro
tel: 777 719 359

Josef Čechlovský

info@jaro-josefuv-dul.cz

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.