Kontakt a kudy k nám

Chalupa Jaro
Dolní Maxov 90
468 44 Josefův Důl
www.jaro-josefuv-dul.cz

Telefon: 777 719 359
E-mail:   info@jaro-josefuv-dul.cz


Zobrazit větší velikost

Penzion Jaro se nachází přímo v centru Josefova Dolu. Pokud přijíždíte směrem od Tanvaldu, minete po pravé straně vlakové nádraží a po dalších cca 300m na křižovatce odbočíte doleva. Po cca 300m dojedete přímo k penzionu. Pokud přijíždíte od Lučan, sjedete po silnici až dolů do údolí Josefova Dolu a po pravé straně již uvidíte náš penzion.

AUTEM
 
Autem 120km dlouhá cesta z Prahy po dálnici přes Mladou Boleslav trvá max. 1,5 hodiny - po silnici E65 do Jablonce nad Nisou, potom po silnici č. 278 směr Tanvald, v Lučanech odbočíte vlevo směrem na Josefův Důl, nebo dojedete po stejné silnici až do Smržovky, kde dle ukazatelů odbočíte na náměstí vlevo na Josefův Důl. Během zimy je nezbytné vybavit vůz zimními pneumatikami a nezapomeňte i na řetězy!
 
AUTOBUSEM 
 
Do Josefova Dolů jezdí víkendové autobusové linky z Prahy Florence. Autobusy přijíždí v pátek a zpět odjíždí každou sobotu i neděli. Autobusová zastávka se nachází cca 1km od penzionu. Jiná možnost je dojet kdykoliv během týdne autobusem do Jablonce nad Nisou nebo Liberce a dále pokračovat vlakem až do Josefova Dolu.

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na IDOS.
 
VLAKEM 
 
400m od penzionu Jaro je vlakové nádraží -vlak jezdí přibližně každých 40 minut i během víkendů a má přímý spoj do Jablonce nad Nisou, Liberce a Tanvaldu. Cesta do Jablonce trvá cca 40min, do Liberce 55min.

Aktuální vlakový řád naleznete na IDOS.
 
NA KOLE 

Josefův důl je napojen na cyklostezky Jizerských hor. Pokud máte dostatek sil přijet do Josefova dolu na kola, vřele doporučujeme. Je to opravdu nádherný zážitek.
 

Kontakt

Chalupa Jaro
tel: 777 719 359

Josef Čechlovský

info@jaro-josefuv-dul.cz

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.