Akce v okolí


Velikonoční jarmark na Bělišti 2020

Místo
Železný Brod
Datum konání

Kromě bohatého výběru velikonočního a řemeslného zboží – jarních dekorací, květin, kraslic, pomlázek, řehtaček a perníčků – se můžete jarně naladit některou z doprovodných akcí. V pátek od 16.30 hodin vystoupí s dechovými nástroji žáci Základní umělecké školy pod vedením Rudy Müllera. V sobotu od 11 hodin sehraje hodkovické amatérské divadlo HAD pohádku o jaru, lásce a Velikonocích s názvem „Velikonoční zajíc Hugo“. Odpoledne od 16 hodin zazpívá místní sbor My Gospel, vedený Věrkou Strouhalovou. V neděli od 10 hodin se můžete těšit na loutkové představení pro děti i dospělé „Cirkusárium“. Je věnováno všem ohroženým živočišným druhům a sehraje ho divadlo Toy Machine z Peček. Výtvarnou dílnu pro děti připraví DDM Mozaika i Rodinné centrum Andílek, jejichž Velikonočního zajíčka budete moci v prostorech domu potkat v pátek a v sobotu. Tradičně se připojí místní Sdružení zdravotně postižených s výrobky ze své dílny. Program bude obohacen předváděním lidových řemesel. A samozřejmostí bude občerstvení s tradičním Bělišťákem, koláči, mazanci, jidáši a dalšími dobrotami.

Více

Big-Head B-day (27) párty vol.12

Datum konání
Konec
Typ

milí přátelé jak už je zvykem tak se opět v dubnu uskuteční moje tradiční oslava narozenin v klubu HAD v Harcově na kolejích. Zváni jsou samozřejmě všichni kdo se chtějí přijít pobavit a ne dělat bordel či nějaké problémy :) . Jako každý rok bude na akci nějaké symbolické vstupné které bude po akci kompletně rozděleno mezi kapely. Postupně budu přidávat více infa a zveřejňovat kapely :) zahrají nám : ČLověk v plísni : grind-crust / Trutnov https://bandzone.cz/silentpie Amoclen : violence-grindcore / Liberec https://bandzone.cz/amoclen Incarnate : grindcore / Česká Lípa https://bandzone.cz/incarnate BUM : hardcore-grind / Varnsdorf https://bandzone.cz/bumvdf Garbage Feast : temnej grindcore/fastcore

Více

Bonnie Tyler & Chris Norman

Datum konání
Typ

Bonnie Tyler a Chrise Norman – „Dvě legendy na jednom podiu“ Speciální dvojkoncert rockových legend. Bonnie Tyler a Chris Norman společně na jednom podiu poprvé v ČR.Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!

Více

Ukulele Jack pod Ještědem

Datum konání
Typ

Smíchovský pseudofolkař se sudetskými kořeny zavítá do Liberce. Syrovost intelektuální kavárny i něžná poetika zaplivané čtyřky. Pod Ještědem se rozezní 4 struny, 3 akordy, 2 rytmy a 1 poloha hlasu. Infantilní písně s filozofickým přesahem z aktuálního alba 4,3,2,1..., absolutní novinky i mnohem starší vykopávky! Něžně i ostřeji, ale vždycky s nasazením. Šílený poeta, pro nějž ukulele není náboženstvím, ale prostředkem k tomu, aby se vyřádil, ehm, tedy vyjádřil.

Více

Kontakt

Chalupa Jaro
tel: 777 719 359

Josef Čechlovský

info@jaro-josefuv-dul.cz

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.