Akce v okolí


Akcentfest

Datum konání
Typ

Více

DanGar Six Open Air Fest vol. 6

Datum konání
Typ

Již šestý ročník smržovského DANGAR SIX OPEN AIR FESTU v roce 2020 začíná být pomalu, ale jistě aktuálním tématem, a proto je na místě si k tomuto "eventu" napsat pár řádků již nyní. Takže co zůstane při starém a co bude nového? Jelikož pořadatelská banda DanGar Six nepovažuje tuto akci za ledajaký místní folklórní minifestiválek, ale za pořádnou show plnou rocku a metalu, budou mít návštěvníci, rockeři a metalheads opět rozhled na velké pódium, které bude speciálně dovezeno na tuto show, a to v plné polní výzbroji. Postaveno bude opět na venkovním prostranství Parkhotelu Smržovka. V případě velmi mokrého počasí bude nachystán sál uvnitř budovy Parkhotelu. Pokud jde o novinky, můžete se těšit zase na velký rock-metalový zážitek, tentokrát ale o nějakou tu hodinku delší, protože oproti loňskému roku přibude jedna kapela a celkový počet vystupujících se tak zvyšuje na sedm. No a koho že pak to v sobotu 13. června 2020 budete moci vidět i slyšet? Připravte se na jabloneckou rock-metalovou bandu SAYONARA, pražský rock`n`rollový válec TY KRÁVO, glam-rockovou grupu z Jihlavy HAIRY GROUPIES, sokolovské metalové melodiky LIBERATE, slovenské bratry v metaltriku z Martina INSIDE, jako headlinery německou power-metalovou mašinu z Bocholtu WIZARD a samozřejmě nebude chybět ani domácí rock-metalový počinek jménem DANGAR SIX. Na vstupenkách se usilovně pracuje a budou k dispozici v předprodeji za 200.-CZK, na místě v den konání akce pak za 300.- CZK. Další informace v nejbližší době uveřejníme, ale už teď se na Vás a Vaši podporu moc těšíme. Metal s Váma!!!

Více

Anti-COVID Fest

Datum konání
Typ

Vzhledem ke skutečnosti, že musel být přesunut letošní DanGar Six Open Air Fest na rok 2021, se smržovská grupa rozhodla termín určený pro tento fesťák ne tak zcela hodit do kopru a na Parkhotelu ve Smržovce se bude přece jenom něco dít. S podporou taktéž domácí kapely Kompress uspořádájí DG6 akci Anti-COVID Fest právě venku před Parkhotelem a těšit se tak můžete alespoň na čtyři hodiny live rock-metalový nálože. Tento minifesťáček startuje v 17 hodin, čepovaný pivo je samozřejmostí a vzhledem k tomu, že jsme byli skoro tři  měsíce všichni zavřený doma, tak není o čem přemejšlet a účast všech fans je povinná!!! Těšíme se na Vás!!!

Více

RAiN a EROS MYTH (Aerosmith revival) v Liberci

Datum konání
Typ

Koncert kapel RAiN a Eros Myth (Aerosmith revival) v libereckém Rock Pubu.

Více

Datum konání
Typ

Více

LIVE!LÉTO 2020

Datum konání
Typ

Série živých koncertů v srdci českého ráje, pod heslem ,,návrat k normálu“. Velké festivaly letos nebudou, ale živá kultura by v létě neměla chybět. Sérií koncertů pod heslem ,,návrat k normálu“ chceme nastartovat opět živou hudbu pod širým nebem a vynahradit tak festivalovým fanouškům jejich zrušené akce. Zároveň chceme podpořit české muzikanty, kteří díky pandemii přišli o značnou část příjmů a kontakt se svými fanoušky. Všichni, kteří se rozhodli trávit letos dovolenou v Čechách tak mají možnost opět vidět své oblíbené interprety LIVE.

Více

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Místo
Sychrov
Datum konání
Typ

Americké uskupení hudebníků, které si říká Postmodern Jukebox, pod vedením zakladatele Scotta Bradleeho účinkuje od roku 2011 a jeho specializací je přetváření populárních hitů současnosti do jazzového či swingového stylu inspirovaného dvacátými lety minulého století. Od založení Postmodern Jukebox uplynulo již deset let a za tu dobu odehráli stovky vyprodaných koncertů na šesti kontinentech a jejich repertoár pokrývá to covery toho nejlepšího, co nabízí posledních dvacet let pop music. Ať už chcete Britney Spears, Guns N’ Roses nebo nejvíc hot objev současnosti Billie Eilish, repertoár PMJ je skutečně široký. Dostali se s ním například až do Good Morning America či na nejvyšší příčky Billboard chart. Nyní se podívají i na sever Čech na zámek Sychrov. Koncert se uskuteční v zámecké zahradě pod širým nebem.

Více

Kontakt

Chalupa Jaro
tel: 777 719 359

Josef Čechlovský

info@jaro-josefuv-dul.cz

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.